Dečka z BIO balvny 120 x 100 cm fialkové logo

Dvouvrstvá deka z biobavlny, jedna strana z příjemné lehké hladké biobavlny v krémové barvě, druhá strana z chlupaté biobavlny také v krémové barvě. Vhodná do postýlky, kočárku, autosedačky nebo po koupání.

Skladem
Značka: Toconeos
1 390 Kč
Kategorie: Děti

Dvouvrstvá dečka z biobavlny, jedna strana z příjemné lehké hladké biobavlny v krémové barvě, druhá strana z chlupaté biobavlny také v krémové barvě. Vhodná jako deka do kočárku, deka do postýlky, deka do autosedačky nebo po koupání.

Pokožka je největší dýchací orgán našeho těla s vysokou absorpční schopností, látky, které si oblékáme a které máme kolem sebe, nám tvoří naše osobní životní prostředí 24 hodin denně, s láskou a úctou k Vám a k přírodě tedy pracujeme na tom, aby toto prostředí bylo co nejčistší a splňovalo tak vysoké nároky nejen Vás pečujících rodičů, ale také nás výrobců v postoji ke všemu, co nás na naší živé planetě obklopuje a čehož jsme nevyhnutelnou součástí. Krátkozraké nakupování levných materiálů, vyráběných chemickou cestou, tělo zatěžují uvolňujícími se látkami, je tedy ve Vaší moci osobní životní prostředí Vás i Vašeho děťátka ovlivnit tím správným směrem. Produkty z organické bavlny jsou vyhledávány především pro svou čistotu, kvalitu a trvanlivost chemicky neponičených materiálů – což ocení i Vaše peněženka. Mají příznivé účinky na pokožku, potřebují je nejen zdravé děti, ale také děti alergické a děti s atopickými ekzémy. Pokožka je opravdu velkou vstupní bránou do těla maličkého děťátka, pečlivě tedy vybírejme, čím ji obklopíme.

 

Velikost 120 x 100 cm, fialkové logo

Výrobce: Toconeos

Údržba: Perte do 40°C, v ekologických pracích prášcích, můžete žehlit, nebělit.