13 hodnocení

Kosmetický tampónek mini bambus

Dvouvrstvý kosmetický tampónek z bambusu. Velikost klasická, 7 cm, ideální ke každodennímu použití.

Skladem
Značka: Toconeos
25 Kč
Kategorie: Ženy

Dvouvrstvý pratelný kosmetický tampónek z měkoučkého 100% bambusu. Velikost klasická, 7 cm, ideální ke každodennímu použití.

Non-toxic materiály nedráždí pokožku, látkové obličejové tampónky jsou ekologickou náhradou za jednorázové tampony, obzvláště jste-li zastánci Zero waste životního stylu.

Přírodní tampony používejte při čištění pleti ráno i večer, postačí je jemně navlhčit vodou a použít Vaši oblíbenou kosmetiku na čištění pleti. Dobře Vám poslouží také na jemné odlíčení make-upu nebo osvěžení během dne. Jsou vhodné i pro citlivou pleť, pleť s akné či ekzémem nebo příliš suchou a podrážděnou pokožku. Po čištění nezapomeňte pokožku osušit čistým ručníkem, zamezíte tak znovuzanesení pleti nečistotami. Použité tampónky je nutné před dalším použitím zbavit nečistot vypráním.

Pro dokonalou a celistvou péči o pleť doporučujeme také používat biobavlněné ložní prádlo, pro opravdu netoxické prostředí našeho obličeje je důležité prát v ekologických pracích prášcích.

Bambusové tampónky mohou také používat kojící maminky místo prsních tampónků proti vytékajícímu mléku, nebo je lze použít na utírání pusinky miminka, v neposlední řadě je mohou používat i muži na očistu své pleti.

Velikost: 7 cm

Údržba: praní na 40 – 60 °C, žehlení ano, sušička ano

Výrobce: Toconeos

 

 

Zpět do obchodu