14 hodnocení

Kojící tamponky Triangl 2 ks biobavlna

Kojící tamponky jsou určené pro období laktace. Tehdy potřebuje tělo matky zvláštní péči, naše prsní tampony do podprsenky jsou z vnitřní strany ze 100% biobavlny, kontakt s pokožkou je tedy čím jak nejšetrnější.

Skladem
Značka: Toconeos
110 Kč
Kategorie: Ženy

Kojící tamponky jsou určené pro období laktace. Tehdy potřebuje tělo matky zvláštní péči, naše prsní tampony do podprsenky jsou z vnitřní strany ze 100% biobavlny, kontakt s pokožkou je tedy čím jak nejšetrnější. Anatomické kojící tampony do podprcenky jsou z dvojité biobavlny pro vyšší absorpci, z vnější strany pak z polyesteru s nepropustnou vrstvou.

Používáním látkových tamponků se předchází možnému podráždění bradavek, vzniku kvasinkové infekce a zejména pak mokrému prostředí v oblasti košíčků podprsenky.

Sada obsahuje 2 ks o velikosti 8,5 cm v designu Triangl

Údržba: Perte do 60°C, nejlépe nežehlete, aby se neporušila vnitřní nepropustná vrstva.

 

Pro menší spotřebu těchto nepropustných tampónků je možné vložit na vnitřní stranu nepropustného tamponu směrem k bradavce ještě další biobavlněný tamponek, který nasaje mléko a poté jej můžete vyměnit opět za další čistý biobavlněný tamponek a tento nepropustný tak měníte v delších intervalech :)

Zpět do obchodu