O nás

Toconeos vznikl v návaznosti na myšlenku vybudovat tvořením něco, co bude podporovat trvalé obnovování přírodních a lidských zdrojů, bude potřebné a bude naplněním mnoha podílejících se. Toconeos je TO, CO NEubližuje Okolnímu Světu a je to zdravý a zodpovědný přístup k lidem a přírodě, která nás obklopuje.

Našim cílem je pečlivě a zdravě se starat o ty nejmenší a nejkřehčí z nás, o děti. S láskou k přírodě a porozuměním potřebám lidí vybíráme pro Vás produkty, které Vám mají zpříjemňovat péči o děťátko a pomáhají k zdravému rozvoji. Naše výrobky mají lidem pomáhat také v oblasti osobního rozvoje, zlepšování jejich zdraví a mají podporovat jejich zdravý životní styl a jejich hodnoty.

Mottem „Čistá planeta pro naše děti“ dáváme světu znát naše hodnoty.

S vědomím limitovaných přírodních zdrojů přistupujeme k práci a tvorbě s péčí, láskou a zodpovědností, respekt k přírodě a všemu živému pokládáme za nutnost každého jedince.

Naše produkty jsou zaměřeny na kvalitní a zdravý rozvoj člověka od útlého dětství, reagujeme na potřeby dětí, dospělých i přírody. Na prvních místech v žebříčku hodnot Toconeos se tedy objevují láska, péče, respekt k přírodě a lidem, zodpovědnost, zdravý vývoj a Vaše potřeby. Děláme maximum pro to, abychom dostáli našim závazkům a zároveň Vám mohli nabídnout kus zdravého světa až k Vám domů.

Láska a péče je v pozadí všeho, čím se v Toconeos zabýváme a co děláme. Ať už se jedná o nákup a výběr bio materiálů, návrhy a střihy, zpracování a tvorbu produktů nebo distribuci, spolupráci a komunikaci s odběrateli a zákazníky, vždy pečlivě a zodpovědně přistupuje jak k dílčím úkonům, tak k celku. Na trh tak dodáváme zdravé, ekologicky a eticky čisté a kvalitně zpracované produkty.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení