O nás

Toconeos vznikl v návaznosti na myšlenku vybudovat tvořením něco, co bude podporovat trvalé obnovování přírodních a lidských zdrojů, bude potřebné a bude naplněním mnoha podílejících se. Toconeos je TO, CO NEubližuje Okolnímu Světu a je to zdravý a zodpovědný přístup k lidem a přírodě, která nás obklopuje.

Našim cílem je pečlivě a zdravě se starat o ty nejmenší a nejkřehčí z nás, o děti. S láskou k přírodě a porozuměním potřebám lidí vybíráme pro Vás produkty, které Vám mají zpříjemňovat péči o děťátko a pomáhají k zdravému rozvoji. Naše výrobky mají lidem pomáhat také v oblasti osobního rozvoje, zlepšování jejich zdraví a mají podporovat jejich zdravý životní styl a jejich hodnoty.

Mottem „Čistá planeta pro naše děti“ dáváme světu znát naše hodnoty.

S vědomím limitovaných přírodních zdrojů přistupujeme k práci a tvorbě s péčí, láskou a zodpovědností, respekt k přírodě a všemu živému pokládáme za nutnost každého jedince.

Naše produkty jsou zaměřeny na kvalitní a zdravý rozvoj člověka od útlého dětství, reagujeme na potřeby dětí, dospělých i přírody. Na prvních místech v žebříčku hodnot Toconeos se tedy objevují láska, péče, respekt k přírodě a lidem, zodpovědnost, zdravý vývoj a Vaše potřeby. Děláme maximum pro to, abychom dostáli našim závazkům a zároveň Vám mohli nabídnout kus zdravého světa až k Vám domů.

Láska a péče je v pozadí všeho, čím se v Toconeos zabýváme a co děláme. Ať už se jedná o nákup a výběr bio materiálů, návrhy a střihy, zpracování a tvorbu produktů nebo distribuci, spolupráci a komunikaci s odběrateli a zákazníky, vždy pečlivě a zodpovědně přistupuje jak k dílčím úkonům, tak k celku. Na trh tak dodáváme zdravé, ekologicky a eticky čisté a kvalitně zpracované produkty.

 

 

Zpět do obchodu