5 hodnocení

Mantinel do postýlky z ovčí vlny Basic wool

Potřebujete zabezpečit postýlku pro své miminko, ale nechcete klasický mantinel do postýlky pro miminko z dutého vlákna? Hledáte 100% přírodní výbavu do dětské postýlky a chcete dětský mantinel z ovčí vlny? Máme pro vás přírodní lůžkoviny i další vybavení postýlky, jako je právě mantinel na postýlku z přírodních materiálů.

Skladem
Značka: Toconeos
2 200 Kč
Kategorie: Domov

Potřebujete zabezpečit postýlku pro své miminko, ale nechcete klasický mantinel do postýlky z dutého vlákna? Hledáte 100% přírodní výbavu do dětské postýlky a chcete mantinel z ovčí vlny? Máme pro vás přírodní lůžkoviny i další vybavení postýlky, jako je právě mantinel z přírodních materiálů.

Kvalitní vlněné lůžkoviny a mantinel pro děti jsou klasického střihu i velikostí, hodí se do každého běžného povlečení - ano, je nutné mantinel ještě povléknout do povlaku stejně jako lůžkoviny. Přikrývka z ovčí vlny a polštář z ovčí vlny jsou základem každé zdravé postýlky, ale něco navíc, to je mantinel z ovčí vlny. Perfektně doladí zdravé klima pro vaše miminko při spánku a zároveň ho chrání před nechtěným průvanem nebo úrazem při nárazu do tvrdého dřeva dětské postýlky.

Vlna je vykupována od místních chovatelů, zpracovávaná pak na profi strojích dlouholeté kvality a tradice, vzniká tak produkt 100%-ního zpracování.

Ovčí vlna je výjimečná nejen svými antibakteriálními účinky. 100% přírodní produkt působí jako vyrovnávač tepla vyznačující se vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností, ovčí vlna také příznivě ovlivňuje spánek a relaxaci těla, je vhodná pro miminka, alergiky a děti citlivé na roztoče.

Samočistící schopnost vlny podpoříme častým větráním ve vlhkém počasí nebo v mlze.

Obal bílá bavlna, výplň ovčí rouno.

Velikost:  mantinel 35 x 280 cm - vhodný do postýlky 70 x 140 cm, pokryje čelo u hlavičky, boční stranu a čelo u nožiček - výhodné, pokud máte postýlku z boční strany otevřenou např. k vaší posteli, ale můžete použít i v jiném rozmístění - meze se nekladou. Můžete samozřejmě použít i v menší postýlce 60 x 120 cm :)

 

 

 

Zpět do obchodu