16 hodnocení

Sada BIO bavlněných ubrousků

Kde všude se používají vlhčené ubrousky nebo papírové utěrky? Na dětský zadeček nebo špinavou pusinku či ručičky, při intimní hygieně, při péči o obličej, při utírání rozlitého pitíčka na stole nebo v autě... Máme lepší variantu, tyhle biobavlněné ubrousky, které si podle potřeby namočíte a už můžete utírat, navíc ekologicky, bez odpadu a bez zbytečných obalů ;) 

Skladem
Značka: Toconeos
230 Kč
Kategorie: Děti
image0 (2)
Akce

Sada 3 dvouvrstvých biobavlněných ubrousků, z jedné strany chlupatých, z druhé hladkých. Využití najdete všude, kde byste jinde použili jednorázové ubrousky nebo papírové utěrky. Spolehlivě nahradí jednorázové ubrousky plné toxických látek, které na vaši pokožku nebo pokožku vašeho děťátka rozhodně nepatří.

Pro miminka doporučujeme vyměnit jednorázové vlhčené ubrousky právě za tyto látkové, uleví se dětskému zadečku i vaší peněžence. Zdravé přebalování nebylo nikdy tak snadné. U větších dětí jsou přírodní ubrousky z biobavlny vhodné pro čištění obličeje nebo špinavých ručiček. Teenageři určitě také ocení netoxickou stránku těchto ubrousků, jejich pleť se nebude zbytečně zanášet chemikáliemi z čistících ubrousků a zároveň je naučíte chovat se ekologicky a ekonomicky.

Velikost: 3 ks 13 x 16 cm

Údržba: praní na 40°C, žehlení ano, sušička ne

Výrobce: Toconeos

 

Zpět do obchodu