6 hodnocení

Lůžkoviny z ovčí vlny pro děti Basic wool maxi

Maxi sada - přírodní lůžkoviny z ovčí vlny pro miminko do dětské postýlky obsahuje dětskou deku, dětský polštář, 2 malé polštářky a mantinel do postýlky z přírodních materiálů, nemusíte tak hledat vhodnou kombinaci - zdravé lůžkoviny pro miminko do postýlky jsme nakombinovali za vás. 

Kvalitní vlněné lůžkoviny pro děti jsou klasického střihu i velikosti, hodí se do každé postýlky.

Skladem
Značka: Toconeos
4 500 Kč
Kategorie: Domov

Plánujete založení rodiny nebo čekáte další děťátko? Nebo jen chcete výměnit stávající lůžkoviny z dutého vlákna za zdravější a ekologičtější verzi - za lůžkoviny z ovčí vlny? 100% přírodní výbava do dětské postýlky - to jsou lůžkoviny Basic wool pro děti. Maxi sada přírodních lůžkovin obsahuje deku, polštář, 2 malé polštářky a mantinel, nemusíte tak hledat vhodnou kombinaci - lůžkoviny do postýlky, už jsme to udělali za vás. 

Novorozeně prospí cca 16 – 19 hodin denně, je nezbytné právě prostředí, kde spí, připravit tak, aby se mohlo zdravě vyvíjet a růst, aniž by ho zatěžovalo toxickými látkami, na které není malé tělíčko připraveno.

Kvalitní vlněné lůžkoviny pro děti jsou klasického střihu i velikosti, hodí se do každého běžného povlečení. Vlna je vykupována od místních chovatelů, zpracovávaná pak na profi strojích dlouholeté kvality a tradice, vzniká tak produkt 100%-ního zpracování.

Ovčí vlna je výjimečná nejen svými antibakteriálními účinky. 100% přírodní produkt působí jako vyrovnávač tepla vyznačující se vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností, ovčí vlna také příznivě ovlivňuje spánek a relaxaci těla, je vhodná pro miminka, alergiky a děti citlivé na roztoče.

Samočistící schopnost vlny podpoříme častým větráním ve vlhkém počasí nebo v mlze.

Obal bílá bavlna, výplň ovčí rouno.

Velikost:  přikrývka 95 x 135 cm, polštář 65 x 35 cm, 2 x polštářek 30 x 30 cm, mantinel 35 x 280 cm - vhodný do postýlky 70 x 140 cm, pokryje čelo u hlavičky, boční stranu a čelo u nožiček - výhodné, pokud máte postýlku z boční strany otevřenou např. k vaší posteli, ale můžete použít i v jiném rozmístění - meze se nekladou. Můžete samozřejmě použít i v menší postýlce 60 x 120 cm :)

 

Velikost:  přikrývka 95 x 135 cm (0,45 kg) + polštář 65 x 35 cm (0,25kg) + polštář 30 x 30 cm (0,2 kg)

Údržba: čištění lůžkovin přenechte odborníkům, kteří se budou řídit etiketou na výrobcích. Pokud půjde o malé znečištění, očistěte potřebnou plochu vlhkým hadříkem a nechejte uschnout, v žádném případě lůžkoviny neperte v pračce a vyhněte se mechanickému tření.

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu