8 hodnocení

Lůžkoviny z ovčí vlny pro děti Basic wool midi

100% přírodní výbava do dětské postýlky - to jsou lůžkoviny z ovčí vlny Basic wool pro děti. Midi sada - přírodní lůžkoviny pro miminko z ovčí vlny obsahuje deku, polštář a mantinel, nemusíte tak hledat vhodnou kombinaci - lůžkoviny do postýlky jsme už nakombinovali za vás. 

Skladem
Značka: Toconeos
4 000 Kč
Kategorie: Domov

Plánujete založení rodiny nebo čekáte další děťátko? Nebo jen chcete výměnit stávající lůžkoviny z dutého vlákna za zdravější a ekologičtější verzi - za lůžkoviny z ovčí vlny? 100% přírodní výbava do dětské postýlky - to jsou lůžkoviny Basic wool pro děti. Midi sada přírodních lůžkovin obsahuje deku, polštář a mantinel, nemusíte tak hledat vhodnou kombinaci - lůžkoviny do postýlky, už jsme to udělali za vás. 

Kvalitní vlněné lůžkoviny pro děti jsou klasického střihu i velikosti, hodí se do každého běžného povlečení. Vlna je vykupována od místních chovatelů, zpracovávaná pak na profi strojích dlouholeté kvality a tradice, vzniká tak produkt 100%-ního zpracování.

Ovčí vlna je výjimečná nejen svými antibakteriálními účinky. 100% přírodní produkt působí jako vyrovnávač tepla vyznačující se vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností, ovčí vlna také příznivě ovlivňuje spánek a relaxaci těla, je vhodná pro miminka, alergiky a děti citlivé na roztoče.

Samočistící schopnost vlny podpoříme častým větráním ve vlhkém počasí nebo v mlze.

Obal bílá bavlna, výplň ovčí rouno.

Velikost:  přikrývka 95 x 135 cm, polštář 65 x 35 cm, mantinel 35 x 280 cm - vhodný do postýlky 70 x 140 cm, pokryje čelo u hlavičky, boční stranu a čelo u nožiček - výhodné, pokud máte postýlku z boční strany otevřenou např. k vaší posteli, ale můžete použít i v jiném rozmístění - meze se nekladou. Můžete samozřejmě použít i v menší postýlce 60 x 120 cm :)

Velikost:  přikrývka 95 x 135 cm (0,45 kg) + polštář 65 x 35 cm (0,25kg)

Údržba: čištění lůžkovin přenechte odborníkům, kteří se budou řídit etiketou na výrobcích. Pokud půjde o malé znečištění, očistěte potřebnou plochu vlhkým hadříkem a nechejte uschnout, v žádném případě lůžkoviny neperte v pračce a vyhněte se mechanickému tření.

 

 

 

Zpět do obchodu