6 hodnocení

Lůžkoviny z ovčí vlny pro děti Basic Wool mini

Vlněné lůžkoviny pro vaše dítě jsou klasického střihu i velikosti, hodí se do každého běžného povlečení. Mini sada - přírodní lůžkoviny obsahuje deku a polštář z ovčího rouna.

 

Skladem
Značka: Toconeos
3 500 Kč
Kategorie: Domov

Plánujete založení rodiny nebo čekáte další děťátko? Nebo jen chcete výměnit stávající lůžkoviny z dutého vlákna za zdravější a ekologičtější verzi? 100% přírodní výbava do dětské postýlky - to jsou lůžkoviny z ovčí vlny pro miminko Basic wool. Mini sada přírodních lůžkovin obsahuje deku i polštář, nemusíte tak hledat vhodné základní kombinace, už jsme to udělali za vás. 

Novorozeně prospí cca 16 – 19 hodin denně, je nezbytné právě prostředí, kde spí, připravit tak, aby se mohlo zdravě vyvíjet a růst, aniž by ho zatěžovalo toxickými látkami, na které není malé tělíčko připraveno.

Kvalitní vlněné lůžkoviny pro dítě jsou klasického střihu i velikosti, hodí se do každého běžného povlečení. Vlna je vykupována od místních chovatelů, zpracovávaná pak na profi strojích dlouholeté kvality a tradice, vzniká tak produkt 100%-ního zpracování.

Ovčí vlna je výjimečná nejen svými antibakteriálními účinky. 100% přírodní produkt působí jako vyrovnávač tepla vyznačující se vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností, ovčí vlna také příznivě ovlivňuje spánek a relaxaci těla, je vhodná pro miminka, alergiky a děti citlivé na roztoče.

Samočistící schopnost vlny podpoříme častým větráním ve vlhkém počasí nebo v mlze.

Obal bílá bavlna, výplň ovčí rouno.

Velikost:  přikrývka 95 x 135 cm (0,45 kg) + polštář 65 x 35 cm (0,25kg)

Údržba: čištění lůžkovin přenechte odborníkům, kteří se budou řídit etiketou na výrobcích. Pokud půjde o malé znečištění, očistěte potřebnou plochu vlhkým hadříkem a nechejte uschnout, v žádném případě lůžkoviny neperte v pračce a vyhněte se mechanickému tření.

 

 

 

Zpět do obchodu