www.toconeos.cz - All rights reserved.
loading

Pro velké

lůžkoviny z ovčí vlny
povlečení z biobavlny s certifikátem GOTS

Protože nejen malé děti potřebují kolem sebe čisté a přírodní materiály, připravili jsme proto lůžkoviny z ovčí vlny a povlečení z bio bavlny také ve velikosti pro dospělé. Nyní se i Vaše větší děti nebo Vy sami můžete zachumlat do hebkých a chlupatách plédů a večer usínat v naprosto dokonalém prostředí pro Váš spánek.

Pokožka je největší dýchací orgán našeho těla s vysokou absorpční schopností, látky, které si oblékáme a které máme kolem sebe, nám tvoří naše osobní životní prostředí 24 hodin denně. Pracujeme na tom, aby toto prostředí bylo co nejčistší a splňovalo tak Vaše vysoké nároky na zdravý a spokojený spánek. Levné materiály, vyráběné chemickou cestou, tělo zatěžují uvolňujícími se látkami, je tedy ve Vaší moci Vaše osobní životní prostředí ovlivnit tím správným směrem. Produkty z organické bavlny jsou vyhledávány především pro svou čistotu, kvalitu a trvanlivost chemicky neponičených materiálů – což ocení i Vaše peněženka. Mají příznivé účinky na pokožku, potřebují je nejen lidé zdraví, ale zejména také alergici a lidé s atopickým ekzémem.

Lůžkoviny z ovčí vlny jsou výjimečné nejen svými antibakteriálními účinky, díky kterým jsou šetrné k Vaší pokožce. 100% přírodní produkt působí jako vyrovnávač tepla vyznačující se vysokou hřejivostí a zároveň vzdušností. Ovčí vlas má přirozenou schopnost reagovat na okolní teplotu a také se stahovat či roztahovat. Proto je ovčí vlna dobře prodyšná a schopná v zimě hřát a naopak v létě udržovat příjemnou teplotu. Lůžkoviny z ovčí vlny dobře absorbují vlhkost, dokáží vstřebat vodu o objemu více než 30% své hmotnosti. Jakmile se vlna opět dostane do suchého prostředí, vlhkost předá do okolí. Ovčí vlna tímto také příznivě ovlivňuje spánek a relaxaci těla, dále je antistatická, vytváří nehostinné prostředí pro bakterie a roztoče, je tedy velmi vhodná pro alergiky a malé děti, které jsou citlivé na roztoče.

Pokožka je opravdu velkou vstupní bránou do těla, pečlivě tedy vybírejme, čím ji obklopíme.